Marketing álláslehetőség

Webszerkesztő, Online Marketing, SEO, Adwords és némi Grafikai feladatokhoz értő munkatársat keresünk!

Feladatok:

Weboldalak kezelése,
 Wordpress honlapok,  SEO, Adwords,
 Facebook fiókok kezelése, Analitika,
Adatbázis-kezelés,
 Marketing kampányok, Idegennyelvű honlapjaink kezelése, stb.

Elvárások:

Szakirányú végzettség
, szakmai szoftverek ismerete

Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Pontosság, precizitás.

Amit kínálunk:

Széleskörű tevékenység. Versenyképes fizetés (alap+jutalék)

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. ker .

Fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségre: gabriella.acsadi@masszazsakademia.hu

A TÁRGY-ban kérjük megjeleníteni: marketing_NMA 2016_(x.y.)

Csatolni szükséges:

Végzettséget igazoló dokumentumokat, fényképes önéletrajzot,

Határidő: 2016. június 10. (a később érkező CV-ket is elmentjük és újabb munkalehetőség esetén felkeressük Önt)

Bezár